لوازم آتش بازی زمینی چیست ؟

ساخت وبلاگ
چکیده : در این روش آتش بازی از دو مدل لوازم آتش بازی آبشار های سرد و گرم استفاده میشود،آبشار سرد به آب... با عنوان : لوازم آتش بازی زمینی چیست ؟ بخوانید :

در این روش آتش بازی از دو مدل لوازم آتش بازی  آبشار های سرد و گرم استفاده میشود،آبشار سرد به آبشار های برقی گفته میشود که با استفاده از یک باطری و یا دستگاه های ریموت کنترل روشن میشود ،این مدل از آبشار دمای آتش کم شده است و درصورت افتادن بروی زمین و یا لباس هیچگونه سوخت را در بر نخواهد داشت . از این آبشار ها برای آتش بازی روی صحنه بصورت همزمان استفاده میشود.

آتش بازی زمینی (آبشارهای گرم) :

دسته دوم آتش بازی زمینی به عنوان یکی از لوازم آتش بازی ، آبشار گرم میباشد ، این آبشار ها بصورت فیتیله ای بوده و باید بصورت دستی روشن شود ، دمای آتش خارج شده از این آبشار ها بالا بوده و درصورت برخود با لباس و یا فرش آنها را خواهد سوزاند . همچنین میزان دود و بوی این آبشار نسبت به نسخه آبشار سرد بیشتر است ، از این آبشار برای فضای باز استفاده میشود .

آتش بازی افکت دار (آبشارهای سرد) :

آتش بازی افکت دار با استفاده از آبشار های سرد برقی میباشد ، در این نوع آتش بازی از آبشار های ریسه ای ( پرده آتش- ستاره ای - حلقه ای - فرفره ای و غیره ) استفاده میشود، این مدل از آتش بازی بروی پایه های مخصوص اجرا میشود و زیبایی شگفت آوری را به مراسم شما میدهد .

اگر میخواهید خاص باشید باید برای میهانان خود تفاوت را ایجاد کنید ، اکثر مردم تفاوت را هر چند کوچک هم باشد ، بسیار بیشتر توجهشان را جلب می کند .

...
نویسنده : مبنا بازدید : 11 تاريخ : شنبه 28 بهمن 1396 ساعت: 18:49