آتش بازی و لوازم آتش بازی

ساخت وبلاگ
چکیده : از دیر باز مراسم آتش بازی و نورافشانی باعث شور و هیجان در جشن های مختلف بوده است ، از مراسم آتش بازی... با عنوان : آتش بازی و لوازم آتش بازی بخوانید :

از دیر باز مراسم آتش بازی و نورافشانی باعث شور و هیجان در جشن های مختلف بوده است ، از مراسم آتش بازی و نور افشانی میتوان در مجالسی چون جشن عقد و عروسی ، جشن سالگرد تاسیس شرکت ها ، جشن افتتاح شعب و یا فروشگاه های زنجیره ای ، جشن فارغ التحصیلی و ... استفاده نمود .

آتش بازی های حرفه ای لوازم و تجهیزات حرفه ای می طلبد ، این موسسه با پخش لوازم آتش بازی و نور افشانی ، فروش تجهیزات آتش بازی و اجرای تخخصی آن در انواع مراسم ، خاطره ای شاد را در شبی بیاد ماندنی برای شما به یادگار خواهد گذاشت.

تفاوت های وسایل آتش بازی سرد و گرم

در کشور ایران فقط لوازم آتش بازی و نورافشانی گرم تولید می شود ، وسایل آتش بازی گرم به دلیل داشتن دود و آتش های گرم باید در فضای باز استفاده شوند .

بیشتر آبشار ها و شوتینگ های گرم تولید شده در کشور ایران بصورت دستی عمل می کنند ، به عبارتی برقی نبوده و امکان اجرای آن در زمان خاص و یا بصورت سری و هم زمان وجود ندارد .

نوع دیگری از لوازم آتش بازی ، سرد هستند به عبارتی از موادی ساخته شده اند که دود بسیار کمتری از همتای گرم خود دارند ، ضمنا بیشتر آتش بازی های سرد ، برقی هستند و امکان اجرا در انواع مراسم به صورت سری ، هم زمان ، خطی و در زمان های خاص را دارند .

بیشتر لوازم آتش بازی سرد و برقی که به کشور ایران وارد می شوند ساخت کشور چین و ترکیه هستند .

...
نویسنده : مبنا بازدید : 12 تاريخ : شنبه 28 بهمن 1396 ساعت: 18:50